- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Mikołajki z atrakcjami przygotowało Kółko Rolnicze w Gniazdowicach DUŻO ZDJĘĆ

Ponad czterdzieścioro dzieci wzięło udział w Mikołajkach, które odbyły się w sobotę w budynku dawnej szkoły podstawowej w Gniazdowicach. W programie wydarzenia zorganizowanego przez Karolinę Klich, Katarzynę Przybylską i Wojciecha Rzadkowskiego prezesa Kółka Rolniczego w Gniazdowicach nie brakowało atrakcji. Jedną z nich była wizyta świętego Mikołaja.

– Ale były też inne niespodzianki. Odbyły się warsztaty rękodzieła, uczestnicy wykonywali wieniec bożonarodzeniowy, zdobili świąteczne pierniczki oraz pisali kartki świąteczne do sąsiadów – wylicza Wojciech Rzadkowski.

Najważniejszym gościem wieczoru był jednak Święty Mikołaj, który dla najmłodszych uczestników spotkania miał moc prezentów.

Organizatorzy wydarzenia dziękują wszystkim mieszkańcom za udział w imprezie Mikołajkowej, dziękują także: Dawidowi Puszko dyrektorowi Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Grzegorzowi Cichemu burmistrzowi Proszowic, Grzegorzowi Sopali radnemu, Gabrieli Puszko dyrektor Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Magdalenie Koperczak-Basta sekretarz Gminy i Miasta Proszowice.

Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Spotkanie było częścią projektu realizowanego przez Kółko Rolnicze w Gniazdowicach pod nazwą „Integracja mieszkańców poprzez warsztaty rękodzieła świątecznego”.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra