WYBORY 2023

Marta Mrzygłód: Odzyskajmy w końcu POLSKĘ!

Chciałabym, abyśmy w końcu wstali z kolan, nie byli niczyją przystawką, dojną krową, chłopcem do bicia. Co się z nami stało, że daliśmy się zniewolić wszystkimi socjalistycznymi „plusami”, które rozleniwiają społeczeństwo? My POLKI i POLACY zawsze byliśmy dumnym, pracowitym i mądrym NARODEM. O tym mówi nasza historia i tradycja. Wszyscy wiedzą, że Polakom wystarczy nie przeszkadzać, a sami zapracują sobie na bogactwo i dobrą przyszłość.

Uważam, że każdy obywatel powinien się interesować polityką. Mamy taki ustrój państwa, w którym  polityka jest wszędzie: na paragonie ze sklepu (podatek VAT), na stacji benzynowej (podatki, akcyza), u lekarza (składka zdrowotna)… można wymieniać wiele. Twoja zwykła codzienność to decyzje polityczne. Dlatego należy wybierać mądrych ludzi, którym władza i pieniądze nie uderzą do głowy, którzy wierzą, że polityka jest służbą, a nie korytem. Smutne jest to, że od lat nie ma już prawdziwych polskich, politycznych elit, które wiedzą, czym jest polski interes narodowy i polska racja stanu.

Nazywam się Marta Mrzygłód.

Z urodzenia i wykształcenia jestem krakowianką, z zamieszkania i pracy zawodowej bochnianką. Na co dzień zajmuję się zdrowiem publicznym, polityką zdrowotną oraz udzielam się społecznie. Jestem przedsiębiorcą, pracodawcą, założycielką i dyrektorką prywatnego specjalistycznego centrum medycznego w pięknej, salinarnej Bochni. Działam również społecznie na rzecz lokalnych ojczyzn, inicjując projekty zdrowotne, charytatywne i społeczne.

ZDROWA I BOGATA POLSKA

Chcę, abyśmy jako naród byli ZDROWI i BOGACI – zasługujemy na to po tylu wojnach, nieszczęściach  i niewoli komunistycznego systemu, kiedy to przez lata polskość była niszczona wszelkimi sposobami. Jestem spoza wszelkich układów, jestem z pokolenia (rocznik 1978), które chce nowej jakości w polityce. Niestety wciąż tkwimy mentalnie w komunizmie i socjalizmie. Należy to zmienić.

Obszary, na których chcę się skupić, by UZDROWIĆ i ODZYSKAĆ POLSKĘ, to:

1. Rozbicie monopolu NFZ  – wprowadzenie prywatnych ubezpieczycieli na rynek. Teraz płacimy podwójnie – składkę zdrowotną do publicznego systemu ochrony zdrowia i następnie ponosimy koszty leczenia prywatnego.

2. Bezpieczeństwo żywnościowe (w tym również żywność od rolnika bez pośrednika, od pola do stołu) – ochrona polskiego rolnictwa.

3. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. To przedsiębiorcy utrzymują nasze państwo.

4. Proste i niskie podatki. Ucisk fiskalny nie rozwija gospodarki, innowacyjności i przedsiębiorczości.

5. Odbudowa polskiego kapitału – m.in. skuteczna polityka unijna.

Czy wiesz, dlaczego Konfederacja mówi o „bandzie czworga” (PiS, PO, PSL, SLD)? W wielu głosowaniach wszystkie partie głosują razem z PiS niczym się od siebie nie różniąc (tak, te partie, które mianują się opozycją). Za wszelkim dociskiem fiskalnym, zabieraniem nam godności, wolności osobistej i gospodarczej głosują zawsze ramię w ramię. Nie daj się ciągle oszukiwać. Wybieraj mądrze.

POZNAJ MNIE – www.martamrzyglod.pl

Proszę o Twój głos – numer 3 na liście do sejmu z listy nr 5 Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Góra