- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Było o rewitalizacji centrum miasta i budowie kolejnego etapu obwodnicy. W Proszowicach odbyła się konferencja”4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027″ ZDJĘCIA

Fot. UMWM

Po brzegi była wypełniona dziś sala konferencyjna Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach, gdzie rozmawiano o projektach i inwestycjach zrealizowanych w ostatnich latach w Małopolsce, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu proszowickiego. Mówiono między innymi o rewitalizacji centrum Proszowic oraz o budowie obwodnicy miasta. Spotkanie było także okazją do dyskusji na temat kierunków dalszego rozwoju tego regionu.

Spotkanie z cyklu „4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027” było kolejnym tego typu wydarzeniem zorganizowanym przez Zarząd Województwa Małopolskiego. Podobne spotkania odbyły się już w Oświęcimiu, Nowym Targu i Nowym Sączu. Kolejne zaplanowano w Tarnowie i Krakowie.

Konferencja była też okazją do podsumowania dotychczasowej pracy Zarządu Województwa Małopolskiego i współpracy z lokalnymi samorządami. Uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z możliwościami w zakresie wykorzystania Funduszy Europejskich w kolejnej perspektywie finansowej.

W spotkaniu wzięli udział między innymi: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego, Józef Gawron Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Iwona Gibas Wicemarszałek Województwa Małopolskiego a także przedstawiciele gmin z powiatu proszowickiego. Nie brakło starosty Krystiana Hytrosia oraz burmistrza Grzegorza Cichego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra