- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GNIAZDOWICE. Blisko 90 osób wzięło udział w Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice DUŻO ZDJĘĆ

Fot. UGi M w Proszowicach

Pogoda dopisała, zawodnicy także. W niedzielę na Strzelnicy Sportowej w Gniazdowicach, z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, odbył się Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice. Swoją celność sprawdziło blisko 90 osób.

W zawodach mogli brać udział wszyscy chętni z wyłączeniem osób posiadających Licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Uczestniczący w turnieju zawodnicy, strzelali z karabinu bocznego zapłonu na dystansie 25 metrów, do tarczy pistoletowej.

Rywalizowano w następujących kategoriach:

• Open: Kobiety i Mężczyźni

• Junior/Juniorka (młodzież od 15-go do 18-go roku życia): Dziewczęta i Chłopcy.

Z rąk burmistrza Grzegorza Cichego i Prezesa Klubu Sportowego „Petarda” Łukasza Czapli oraz radnego Rady Miejskiej w Proszowicach Marka Mazurka zwycięzcy otrzymali puchary i medale, a wszyscy uczestniczy pamiątkowe dyplomy.

Organizatorem turnieju była Gmina Proszowice we współpracy z Klubem Sportowym „Petarda” z Krakowa pod kierownictwem Łukasza Czapli jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w historii strzelectwa sportowego w Polsce, wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski.

Sportową rywalizację przeprowadzili członkowie Klubu Sportowego „Petarda” z Krakowa. Logistykę zapewnili druhowie z OSP Gniazdowice oraz pracownicy BSO UGiM Proszowice.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra