- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Karol Okrasa w Proszowicach! Znany kucharz, autor programów kulinarnych będzie gościem Gali „Rozwiń swoją Gminę”

W najbliższy piątek o godz. 11 w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbędzie się Gala „Rozwiń swoją Gminę”, w trakcie której ogłoszone zostaną wyniki konkursów „Edukacyjna Gmina Małopolski” oraz „Ambasador Bilansu Kariery” (edycja 2023). Gościem specjalnym wydarzenia będzie Karol Okrasa – kucharz, osobowość telewizyjna i internetowa, autor książek oraz programów kulinarnych, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym.

Gala objęta jest Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucja Województwa Małopolskiego, w ramach współpracy z liderami lokalnymi, od wielu lat organizuje dla nich konkurs, w którym docenia przede wszystkim tych sołtysów i członków Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski, którzy w szczególny sposób włączają się w propagowanie uczenia się przez całe życie i doradztwa zawodowego dla osób pracujących. To między innymi w efekcie ich działań coraz więcej Małopolan korzysta z usług poradnictwa – od początku 2016 roku, tylko w projekcie „Kierunek Kariera” w spotkaniu z doradcą zawodowym w formie Bilansu Kariery wzięło udział już ponad 50 tys. Małopolan.

W związku z wyjątkową edycją tegorocznych konkursów, podsumowujących ich realizację w projekcie „Kierunek Kariera”, Kapituła konkursu przyzna nie tylko nagrody główne. Wyróżniające się, w upowszechnianiu poradnictwa wśród osób po 50 roku życia, gminy i liderzy lokalni, a także Ci, którzy od 2016 roku byli szczególnie zaangażowani we współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, otrzymają nagrody specjalne.

Tegoroczna Gala będzie nie tylko podsumowaniem trwającego od 2016 roku Programu „Edukacyjna Gmina Małopolski”, a tym samym naszej siedmioletniej współpracy na rzecz rozwoju Małopolan, ale także okazją do dyskusji na temat znaczenia lokalnego lidera w niewielkich społecznościach.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Karol Okrasa – kucharz, osobowość telewizyjna i internetowa, autor książek oraz programów kulinarnych, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra