- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Komisja konkursowa wybrała zastępcę dyrektora ds. lecznictwa SP ZOZ w Proszowicach

Dr n med. Witold Mierniczek został wybrany przez komisję konkursową na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.

Dr Witold Mierniczek jest  specjalistą ortopedii i traumatologii. Ze szpitalem w Proszowicach związany jest od wielu lat.  Z jego inicjatywy w kwietniu został uruchomiony oddzielny Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu, którym kieruje jako doświadczony lekarz.

Do konkursu ogłoszonego w maju  zgłosiło się dwóch lekarzy. Oprócz dr Mierniczka także lekarz kierujący jednym z oddziałów szpitala w Proszowicach.

 Z wyłonionym podczas wtorkowego posiedzenia kandydatem  Zbigniew Torbus dyrektor Szpitala Powiatowego w Proszowicach podpisze umowę o pracę. Nastąpi to jednak dopiero po upływie 14 dni od dnia konkursu, wynika  to z zaleceń  Rozporządzenia Ministra Zdrowia.

O wyborze  zastępcy dyrektora zdecydowała kilkuosobowa komisja, w skład której weszli przedstawiciele: dyrektora szpitala, związków zawodowych, izby lekarskiej i pielęgniarskiej, Starostwa Powiatowego w Proszowicach  oraz  Rady Społecznej proszowickiego szpitala.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra