- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT PROSZOWICE. Ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Zobacz, jakie kierunki czekają na ósmoklasistów w ZS w Piotrkowicach Małych?

15 maja 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w systemie elektronicznym OMIKRON. Potrwa do 19 czerwca 2023 roku. Jakie kierunki przygotowano dla młodych ludzi w Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych.

Oferta rekrutacyjna do Zespołu Szkół w Piotrkowicach Małych na rok szkolny 2023/2024 zaprasza do podjęcia nauki w klasach technikum, branżowej szkoły I i II stopnia.

Wszelkie informacje na temat systemu rekrutacyjnego zawarte są TUTAJ.

Rejestracja w systemie rekrutacyjnym OMIKRON dla wszystkich kandydatów odbywa się z wykorzystaniem numeru PESEL. Wypełniony i zapisany w systemie rekrutacyjnym wniosek, należy wydrukować.

Podpisany przez rodziców/prawnych opiekunów kandydata wniosek wraz z innymi wymaganymi dokumentami należy złożyć w szkole pierwszego wyboru, tzn. szkole wymienionej we wniosku rekrutacyjnym na pierwszym miejscu na liście wyborów.

Złożenie wniosku rekrutacyjnego w szkole pierwszego wyboru jest równoznaczne ze złożeniem go we wszystkich szkołach wybranych przez kandydata, wymienionych we wniosku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra