- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. 7. urodziny Krytej Pływalni w Proszowicach. Atrakcji nie brakowało! ZDJĘCIA

Fot. Magdalena Ziarko, Dominik Ochęduszko UGiM Proszowice

Blisko 120 uczestników w kilku kategoriach wiekowych wzięło udział w zawodach pływackich „Santa Swim Party”, które odbyły się w niedzielę na Krytej Pływalni MOSiR w Proszowicach z okazji 7. urodzin basenu.

Organizatorami tego sportowego wydarzenia byli burmistrz Grzegorz Cichy, Prezes MOSiR w Proszowicach Dariusz Pomykalski oraz Posejdon Szkoła Pływania.

Zawodnicy byli podzieleni na cztery kategorie wiekowe: 7 lat i młodsi, 8-11 lat, 12-17 lat i +18 lat. Pływacy musieli zmierzyć się w trzech konkurencjach: przepłynięcie 25 metrów basenu samodzielnie lub z pomocą makaronu lub deski pływackiej, przejście toru przeszkód „Aquaglide” oraz zjazd ze zjeżdżalni.

Bezpośrednio po zawodach na fanów sportów wodnych czekało mnóstwo atrakcji. Można było spróbować swoich sił na desce „Stand Up Paddle”, pływać na łódce na korbki i na kolorowych dmuchanych materacach czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na morskiej ściance balonowej przygotowanej przez „Balonowego Kotka”.

Atmosfera była nie do opisania, masa emocji i uśmiechu na twarzy każdego dziecka. Po wyjściu ze strefy mokrej każdy zawodnik otrzymał dyplom ze swoimi wynikami czasowymi z każdej konkurencji. Pływalnię tego dnia odwiedzili również wyjątkowi goście – Mikołaj wraz z Mikołajką, którzy obdarowywali uczestników paczkami pełnymi niespodzianek, między innymi morską maskotką, voucher wejścia na basen.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra