- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Dzielnie walczyli z pandemią! Zostali odznaczeni przez wojewodę, odebrali podziękowania od dyrekcji szpitala ZDJĘCIA

Fot. Szpital w Proszowicach

Czworo pracowników Szpitala Powiatowego w Proszowicach: lek. med. Zbigniew Jurek, lek. med. Przemysław Grudzień, mgr Bożena Knap oraz mgr Edyta Kowalska zostali uhonorowani przez Wojewodę Małopolskiego Łukasza Kmitę Złotymi oraz Srebrnymi Krzyżami Zasługi przyznanymi osobom zasłużonym na rzecz ochrony i bezpieczeństwa zdrowia publicznego, w tym w szczególności zaangażowanych w walce z epidemią COVID-19.

Podczas spotkania w Urzędzie Wojewódzkim wojewoda dziękował za heroizm, odwagę i sumienne wypełnianie przysięgi Hipokratesa Podkreślał również, że w tym trudnym czasie pandemii kluczowa okazała się solidarność i współpraca wielu podmiotów.

Odrębne podziękowania w imieniu własnym oraz pracowników szpitala złożył uhonorowanym Dyrektor SP ZOZ w Proszowicach – Zbigniew Torbus. Dziękując za wyjątkowe zaangażowanie, bezinteresowne poświęcenie, oddanie i lojalność zachęcał do dalszej współpracy na rzecz tut. jednostki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra