- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Pijana 28-latka przewoziła samochodem 5-letniego syna

Mając prawie promil alkoholu w organizmie, kierowała pojazdem marki Skoda. Okazało się również, że wraz z nią w samochodzie podróżował jej 5-leni syn. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Proszowiccy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda, którego kierująca przekroczyła prędkość. W związku z przeprowadzaną kontrolą kierująca również została poddana badaniu na zwartość alkoholu.

Wykonane badanie wskazało, że w jej organizmie jest prawie promil alkoholu. Wykonujący kontrolę policjanci zauważyli, że kierująca nie jest sama w pojeździe. Wraz z nią podróżował jej 5-letni syn. Chłopcem zaopiekował się ojciec. Teraz 28-latka ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem.


Apelujemy o trzeźwość za kierownicą! Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierowca stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli widzimy, że ktoś wsiada za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu, nie bądźmy obojętni i reagujmy.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra