- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zapytam wprost

Poseł Norbert Kaczmarczyk: Gdy opozycja krzyczy, że PiS daje tylko swoim, ja pokazuję przykłady Brzeska, Tarnowa, Pałecznicy – WIDEO

Gościem najnowszego odcinka ZAPYTAM WPROST był poseł Norbert Kaczmarczyk. Rozmawialiśmy o niedzielnej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości, filmie Agnieszki Holland. Poprosiliśmy też posła o ocenę rządów PiS na terenie Bocheńszczyzny, ziemi brzeskiej czy ziemi proszowickiej.

-To na pewno zrównoważony rozwój i dotowanie samorządów, wspieranie ich niezależnie od barw partyjnych. Pokazują to działania na ziemi brzeskiej, bocheńskiej, proszowickiej, ale też w całym okręgu, czyli w Tarnowie, w powiecie tarnowskim, dąbrowskim. To jest taka nowa jakość, bo widzimy, że niezależnie od tego kto rządzi, to te pieniądze płyną choćby z Polskiego Ładu. To wielkie pieniądze na remonty szkół, dróg. To często kilkanaście milionów na jedną inwestycję – podkreślał Norbert Kaczmarczyk.

Moją największą radością jest to, że państwo nie jest sterowane, jak za naszych poprzedników, nie ma tej uznaniowości. Gdy opozycja krzyczy, że PiS daje tylko swoim ja pokazuje przykłady choćby Brzeska, Tarnowa, Pałecznicy – dodaje Norbert Kaczmarczyk.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra