- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

NOWE BRZESKO. Mikołajkowe zawody strzeleckie za Nami! Wiemy, kto strzelał najlepiej! DUŻO ZDJĘĆ

Fot. Patrycja Grzyb

Ponad 30 uczestników zgromadziły zawody strzeleckie zorganizowane przez Ligę Obrony Kraju Nowe Brzesko. Okazją do przeprowadzenia konkursu stały się Mikołajki, które obchodziliśmy kilka dni wcześniej. Wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie w godz. 14.00-16.00 na nowobrzeskiej strzelnicy sportowej.

Strzały, które padły w ramach zawodów poprzedził trening strzelecki. Każde trafienie do tarczy odbywało się pod bacznym okiem instruktorów LOK-u: Janusza Grzyba, Witolda Kozerskiego oraz Dariusza Gołąb. Uczestnicy oddawali strzały z karabinów pneumatycznych na dystansie 10 metrów.

Rywalizacja indywidualna odbywała się z podziałem na cztery kategorie: klasy I-III SP dziewczęta i chłopcy oraz klasy IV-VIII SP dziewczęta i chłopcy. Zadaniem każdego uczestnika było oddanie siedmiu strzałów. Rolę sędziego sprawował Stanisław Grzyb, instruktor LOK-u. W pozakonkursowej rywalizacji udział wzięli także dorośli, którzy kibicowali dzieciom i młodzieży.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody rzeczowe, zaś na pozostałych uczestników czekały  słodkie upominki, które wręczył sam Święty Mikołaj!

WYNIKI:

Kategoria klasy I-III SP – dziewczęta

I miejsce Kalika Gabriela

Kategoria klasy I-III SP – chłopcy

I miejsce Małecki Kacper

II miejsce Rejduch Emanuel

Kategoria klasy IV-VIII SP – dziewczęta

I miejsce Wielbłąd Daria

Kategoria klasy IV-VIII SP – chłopcy 

I miejsce Czajka Szymon

II miejsce Samek Jan

III miejsce Łękas Piotr

-Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zawodach. Już dziś zapraszamy na kolejne, które będą odbywać się w przyszłym roku. – powiedział na zakończenie Arkadiusz Fularski, prezes LOK-u.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Józef Gawron Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra