- REKLAMA -
- REKLAMA -
Galeria

PROSZOWICE. Mali artyści zaprezentowali się na scenie Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach DUŻO ZDJĘĆ

Fot. Patrycja Grzyb

Było pięknie i bardzo patriotycznie. Trzydziestu wychowanków z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych z gminy Proszowice wystąpiło dziś na scenie Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach. Okazją stał się III Przegląd Piosenki Patriotycznej. Organizatorem wydarzenia było Samorządowe Przedszkole nr 2 w Proszowicach.

-Jestem niezmiernie wzruszona widząc, tak liczną publiczność – mówiła Magdalena Świątek dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 2 w Proszowicach, rozpoczynając wydarzenie.

Przegląd składał się z prezentacji solowych oraz grupowych. Najmłodsi w swoich występach m.in. pytali „Kto Ty jesteś?”, dumnie odpowiadając „Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz starali się znaleźć odpowiedź na pytanie „Co to jest niepodległość?”.

W wydarzeniu wzięli udział Grzegorz Cichy burmistrz Proszowic, Zbigniew Nowak z-ca burmistrza, poseł Norbert Kaczmarczyk, Marzena Migas dyrektor Centrum Obsługi Oświaty, Małgorzata Płyś dyrektor CKiW oraz Wojciech Musiał dyrektor SP nr 2 w Proszowicach. Najmłodszych wspierali również rodzice i najbliżsi.

Na scenie zaprezentowali się także członkowie Kazimierskiego Klubu Seniora.

Patronat nad tegorocznym przeglądem sprawował Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra