- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

„Cudowna terapia” na scenie widowiskowej proszowickiego centrum kultury. Kup bilet już dziś!

Już 22 października o godz. 17.00 na scenie widowiskowej Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach wystawiona zostanie niezwykła komedia „Cudowna terapia” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Jak zapewniają twórcy spektaklu jest to komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. „Cudowna terapia” to trzy znakomite kreacje aktorskie, błyskotliwy tekst i zaskakująca inscenizacja. A jaka jest jej fabuła?

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Czy za pomocną różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? 

Odpowiedzi na te pytania widzowie poznają w czwartą niedzielę października w Proszowicach. Aktorzy występują wymiennie. W rolę Joanny Dorek wcielają się Edyta Jungowska/Małgorzata Lewińska; rolę Walentego Dorka kreują Dariusz Kordek/Marcin Kwaśny/Dariusz Taraszkiewicz; kolei rolę terapeuty odgrywa Artur Pontek. Bilety do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury lub na portalu kupbilecik.pl/biletyna.pl

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra