- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

PROSZOWICE. Konkurs Kolęd i Pastorałek. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Kolędy i Pastorałki to wyjątkowe utwory, które towarzyszą nam od Wigilii, aż do Święta Ofiarowania Pańskiego, które przypada 2 lutego. Burmistrz  Gminy i Miasta Proszowice zaprasza do wzięcia udział w wyjątkowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się już 22 stycznia br. w sali widowiskowej proszowickiego Centrum Kultury o godz. 15.00. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

Konkurs Kolęd i Pastorałek to wydarzenie, które corocznie cieszy się popularnością wśród dzieci i młodzieży. Przez ostatnie dwa lata, organizatorzy zmuszeni zostali do zawieszenia wydarzenia z powodu obostrzeń związanych z pandemią oraz w związku z trawiącą modernizacją Centrum Kultury. W tym roku, tradycja organizacji konkursu powraca!

Konkurs skierowany jest do dzieci z powiatu proszowickiego w wieku przedszkolnym i szkół podstawowych. Kolędy i Pastorałki mogą być wykonywane solo bądź w duetach. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia pod numerem: 12 386 19 26 lub 728 454 879. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona.

Organizatorami tegorocznego konkursu są: Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP w Proszowicach, Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach oraz Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra