- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

PROSZOWICE. Konkurs Recytatorski im. Ludwika Hieronima Morstina już w listopadzie!

Recytatorzy powiatu proszowickiego znów będą mogli się wykazać! Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach zaprasza do udziału w XXVII Konkursie Recytatorskim im. L.H. Morstina. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Zadaniem uczestnika jest prezentacja dowolnego utworu poetyckiego lub fragmentu prozy. Pierwszy etap konkursu – Etap Gminy Proszowice odbędzie się 13 listopada w sali konferencyjnej Centrum Kultury: od godziny 9.00 dla uczniów klas IV-VI oraz od godziny 11.30 dla uczniów klas VII-VIII.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice. Laureaci etapu gminnego konkursu zakwalifikują się do Finału Powiatu Proszowickiego. Najlepsi recytatorzy z poszczególnych gmin zaprezentują się przed komisją w dniu 17 listopada: od godziny 9.00 uczniowie klas IV-VI oraz od godziny 11.30 uczniowie klas VII-VIII.

Patronat nad konkursem objęli Starosta Powiatu Proszowickiego oraz Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice.

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy wypełnić i złożyć kartę uczestnictwa w konkursie w sekretariacie CKiW w Proszowicach, poprzez szkoły i instytucje delegujące recytatorów.

Karta oraz regulamin dostępne są na naszej stronie: www.ckproszowice.pl. Wyniki konkursów ogłoszone zostaną w dniu ich przeprowadzania, po uprzedniej naradzie komisji.

Organizator przewiduje pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników oraz nagrody książkowe dla laureatów, ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice oraz Starostę Powiatu Proszowickiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra