- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

PROSZOWICE. W sobotę na Rynku zagra zespół Credo – WIDEO

Rusza cykl wakacyjnych koncertów na Rynku w Proszowicach. W najbliższą sobotę zaplanowano występ grupy Credo. Organizatorami wydarzenia są Restauracja Muzealna i Grzegorz Cichy burmistrz Proszowic.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.

Zespół Credo tworzy czwórka muzyków,przyjaciół. Grupa pochodzi z Chrzanowa i gra melodyjnego, gitarowego rocka z polskimi tekstami. Muzyka Credo, to w pełni autorskie kompozycje. Pomysłodawcą utworów jest Rafał Topolski. Teksty dotyczą istotnych tematów naszego życia i w narracyjny sposób przenoszą słuchacza ,w muzyczny świat Credo.

Credo, to pewnego rodzaju przesłanie,symbol. W zespole ma on wymiar muzyczny , bardzo subiektywny i osobisty. Jednocześnie muzyka i sam jej przekaz pozostaje prosta. Dlatego każdy ,kto jej słucha ,odbiera ja na swój sposób. Chodzi o to, aby odbiorca ,mógł choć na chwilę dobrze się poczuć słuchając Credo. Pomyśleć o ważnych rzeczach,nabrać refleksji nad sobą i nad wszystkim co nas otacza.

W muzyce Credo odnajdziemy zarówno nastrojowe , gitarowe ballady , jak również wyraziste brzmienia i dynamiczne utwory z mocnymi bębnami. Nie zmienia się tylko jedno….styl i niesamowity klimat muzyczny zespołu …po prostu Credo.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra