- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Proszowickie Centrum Kultury zaprasza na muzyczne wydarzenie — Tribute to Zbigniew Wodecki

Jeśli lubisz twórczość Zbigniewa Wodeckiego — to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Ponadczasowe utwory wybitnego wokalisty i multiinstrumentalisty w wykonaniu zespołu ZACZNIJ OD BACHA usłyszymy 3 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach.

Zacznij od Bacha — Zbigniew Wodecki Tribute Band to niezwykły projekt muzyczny, który zainicjowany został w grudniu 2017 roku w Krakowie. Utwory Zbigniewa Wodeckiego wzięło na warsztat pięciu niezwykle charyzmatycznych i utalentowanych muzyków: wokalista Karol Berger, gitarzysta Łukasz Malinowski i Piotr Malinowski, klawiszowiec Dawid Buras oraz perkusista Adrian Rybka.

Podczas grudniowego koncertu proszowicka publiczność odbędzie niezwykłą muzyczną podróż, podczas której usłyszy twórczość Zbigniewa Wodeckiego, począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95 aż do 2018 oraz anegdoty i historie z życia wybitnego artysty.

Bilety do nabycia w sekretariacie CKiW, ul. Rynek 18 w cenie 65 zł. Możliwa wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 12 386 19 24 lub 728 454 879.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra