- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach oficjalne otwarte! DUŻO ZDJĘĆ

Fot. UMWM

We wrześniu ubiegłego roku dobiegły prace związane z modernizacją i przebudową proszowickiego Centrum Kultury, które już od października wznowiło edukacyjno-artystyczną działalność w odnowionym budynku. Na uroczyste otwarcie przyszło nam czekać pół roku, ale z pewnością było warto!

Podczas wczorajszego świętowania nie zabrakło dobrych emocji, które dostarczyły artystyczno-muzyczne punkty programu. Niedzielne popołudnie rozpoczął teatrzyk dla najmłodszych pt. „Czarnoksiężnik Oz-On”. W programie dnia otwartego nie zabrakło również szeregu bezpłatnych zajęć pokazowych. Dzieci od 4. roku życia mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych, Akademii Malarstwa, Małego Naukowca oraz zajęciach tanecznych. – Zajęcia w proszowickim Centrum Kultury są idealną okazją do rozwoju artystycznych umiejętności i zainteresowań najmłodszych.

-Bogata oferta zajęć, przyjazna atmosfera i uśmiechnięci instruktorzy sprawiają, że jest to miejsce, które chce się odwiedzać. Mój siedmioletni syn uwielbia spędzać tu czas – mówi Pan Karol, tata Oskara.

Część oficjalna wydarzenia rozpoczęła się o godzinie 16.00 w sali widowiskowej. Symbolicznego otwarcia zmodernizowanego Centrum Kultury dokonała Małgorzata Płyś, dyrektor instytucji oraz Grzegorz Cichy, burmistrz Proszowic.

W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: poseł Norbert Kaczmarczyk, Józef Gawron Wicemarszałek Małopolski, Wojciech Rzadkowski członek Zarządu Powiatu Proszowickiego, Zbigniew Nowak zastępca burmistrza Proszowic, byli też radni, dyrektorzy oraz nauczyciele przedszkoli i szkół.

Muzycznym akcentem wydarzenia był występ uczniów Szkoły Muzycznej w Żębocinie oraz recital „Muzyczna bombonierka” w wykonaniu Basi Stępniak-Wilk z zespołem.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra