- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Choroba odbiera dzieciństwo 5-letniej Oli. Wesprzyj jej walkę o zdrowie i życie!

Jeszcze do niedawna Ola była wesołą, rezolutną i uśmiechniętą dziewczynką. Kilka miesięcy temu zaczęła mieć problemy z jelitami. Dolegliwości nasilały się, co wywołało niepokój u jej rodziców. Trzy tygodnie temu została poddana badaniu USG, wtedy na prawej nerce wykryto guz. Dalsza diagnostyka wykazała, że jest to nowotwór złośliwy nerki.

-Trafiliśmy na Szpitalny Oddział Ratunkowy, a potem oddział onkologiczny szpitala w Prokocimiu. Druzgocąca diagnoza została postawiona na początku listopada. Wdrożono chemioterapię, którą teraz odstawiono. Jesteśmy na początku walki – wyjaśnia Patrycja, mama Oli.

W obecnej chwili Ola przebywa cały czas w szpitalu. Jest bardzo osłabiona, nie ma apetytu, a przez to traci siły. Ciągłe badania wywołują u niej rozdrażnienie. Okazało się, że są przerzuty na płuca. W grudniu dziewczynkę czeka operacja usunięcia guza lub całej nerki. Wszystko zależy od stanu zdrowia Oleńki. Później przejdzie długotrwałe i kosztowne leczenie.

Rodzice Oli utworzyli zbiórkę na profilu zrzutka.pl. Proszą o wsparcie.

-Ola zostanie poddana refundowanej operacji. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na dalsze leczenie naszej córeczki, które będzie kosztowne. Liczy się dla nas każda, nawet najmniejsza pomoc. Widzimy, ile dobrych ludzi jest wokół nas, jesteśmy wzruszeni i wdzięczni za dotychczas okazane wsparcie. Wierzymy, że przetrwamy ten trudny dla nas czas. – przyznaje mama dziewczynki.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://zrzutka.pl/mmzjr8

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra