- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Co Andrzej Polan ugotuje w Proszowicach? W niedzielę 3 września na tamtejszym Rynku Małopolski Festiwal Smaku!

Fot. małgorzata Więcek-cebula

Jeśli nie macie jeszcze planów na pierwszą niedzielę września, koniecznie odwiedźcie proszowicki Rynek, na którym od godziny 11.00 zaplanowano Małopolski Festiwal Smaku.

Małopolski Festiwal Smaku to wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Dlatego też organizatorzy przygotowali dla swoich gości mnóstwo urodzinowych niespodzianek. Wśród nich: – pokazy gotowania na żywo w wykonaniu znakomitego szefa kuchni Andrzeja Polana, – regionalne przysmaki, degustacje, – stoiska lokalnych kół gospodyń wiejskich, – warsztaty podczas których uczestnicy będą mogli odkryć żyłkę do eksperymentowania w kuchni oraz pasję do gotowania, – konkursy z nagrodami, – gry i zabawy dla najmłodszych.

Podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku w Proszowicach nie zabraknie urodzinowej atmosfery, pysznego jedzenia, ale także dobrej muzyki. Na proszowickim Rynku wystąpi zespół Gruba Ferajna. Na wspólne celebrowanie zapraszają Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka. Partnerem wydarzenia jest Gmina i Miasto Proszowice.

A tak to wyglądało w Brzesku ZOBACZ

A tak to wyglądało w Bochni ZOBACZ

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra