- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Małopolski Festiwal Smaku w Proszowicach. Urodzinowe niespodzianki i moc atrakcji dla najmłodszych DUŻO ZDJĘĆ

Proszowice są kolejnym przystankiem na mapie Małopolskiego Festiwalu Smaku, który w tym roku organizowany jest po raz 18. Wydarzenie odbywające się na proszowickim Rynku od godziny 11.00 jest idealną okazją do spędzenia ostatniego dnia wakacji w iście urodzinowej atmosferze. Organizatorem imprezy jest Województwo Małopolskie.

Centralnym punktem niedzielnego świętowania są pokazy gotowania na żywo w wykonaniu znakomitego kucharza i szefa kuchni Andrzeja Polana. Jego przygotowania drożdżowego ciasta ze śliwkami przyciągają rzesze odbiorców, którzy chętnie pomagają w wypiekach

O podniebienia i żołądki uczestników Małopolskiego Festiwalu Smaku dbają także Panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, które serwują regionalne przysmaki. Swoje stanowiska prezentują ponadto wystawcy z Małopolski. Nie brakuje także konkursów z nagrodami. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się quiz wiedzy o Małopolsce. Moc atrakcji czeka także na najmłodszych.

Dzieci mogą wziąć udział w warsztatach, grach i zabawach oraz wykonać kolorowe tatuaże. Dorosłość to także duża odpowiedzialność, dlatego bardzo ważnym punktem podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku są zbiórki charytatywne prowadzone przez wolontariuszy. Uczestnicy Festiwalu w Proszowicach swoim datkiem do puszek mogą wesprzeć walkę o zdrowie rocznego Bartusia, zmagającego się z nieuleczalną chorobą. Niedzielne świętowanie zakończy uroczyste krojenie tortu oraz koncert zespołu Gruba Ferajna, który wykona covery znanych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra