- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Młodzi artyści z proszowickiego Centrum Kultury zaprezentowali efekty kilkumiesięcznej pracy [DUŻO ZDJĘĆ] 

W piątkowe popołudnie na scenie widowiskowej Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach zaprezentowany został spektakl.

„RETRO” będący efektem kilkumiesięcznej pracy młodych artystów, uczęszczających na zajęcia Formacji Tanecznej KOLORY oraz Grupy Teatralnej AKTONAUCI. Tegoroczne widowisko inspirowane było największymi światowymi musicalami, takimi jak: CHICAGO, GREASE, SINGIN IN THE RAIN i DIRTY DANCING.

W spektaklu wystąpili: Grupa Teatralna AKTONAUCI, zdobywająca aktorskie umiejętności pod okiem Pani Katarzyny Duch, odpowiedzialnej również za scenariusz i reżyserię; grupa Green, Blue, Gold, Red i Orange z układami choreograficznymi przygotowanymi przez Panią Katarzynę Zydroń oraz grupa Pink, Violet i Silver, których instruktorką taneczną jest Pani Sara Gawłowska.

Spektakl „RETRO” to nie tylko zachwycające artystyczne show, ale również piękna lekcja, z której widzowie mogli wyciągnąć wnioski, że starsi mogą uczyć się od młodszych; przeszłość, mimo że czasem bolesna, daje nam wybór, aby wyciągnąć z niej wnioski, a jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra