- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nieszczęśliwy wypadek odebrał mu zdrowie. Wesprzyj Michała w walce o powrót do pełnej sprawności!

Michał Kaczmarczyk to mieszkaniec Rudna Dolnego. Jeszcze kilka miesięcy temu był uśmiechniętym, pełnym optymizmu i pozytywnej energii człowiekiem, troskliwym mężem, oddanym przyjacielem oraz honorowym dawcą krwi.12 czerwca br. uległ wypadkowi na motocyklu, który zapoczątkował jego walkę o zdrowie i życie. Pomóc może każdy.

-Michał przeszedł kilka operacji ratujących życie. Później przez dwa miesiące przebywał w śpiączce. W szpitalach spędził łącznie pięć miesięcy. 14 listopada został przewieziony do prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego w Nowej Hucie, gdzie przebywa do chwili obecnej – wyjaśnia Kinga, żona Michała.

Obecnie mężczyzna porusza się o kulach. Nie słyszy na prawe ucho oraz ma niedosłuch na lewe. Jest odżywiany pozajelitowo. Ma niesprawną lewą rękę oraz problem ze stopami. Żona Michała utworzyła zbiórkę na platformie internetowej pomagam.pl. Prosi o wsparcie.

-Ośrodek, w którym Michał  przechodzi proces terapii oferuje najnowocześniejsze formy rehabilitacji, ale taka terapia wymaga sporych  nakładów finansowych. Każda zebrana złotówka zwiększa szanse na jego szybszy powrót do zdrowia! – przyznaje.

Znajomi Michała utworzyli także grupę na Facebooku – Licytacje dla Michała Kaczmarczyka. Każdy może wystawić przedmiot/usługę do licytacji bądź przyjąć rolę licytującego. Grupa jest aktywna cały czas.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://pomagam.pl/michalkaczmarczyk

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra