- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

NOWE BRZESKO. VII Akcja Krwiodawstwa odbędzie się 17 sierpnia

„Łączy nas krew, która ratuje życie” to hasło przewodnie VII Akcji Krwiodawstwa zaplanowanej na czwartek 17 sierpnia w Nowym Brzesku. Krew będzie można oddać w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku, ul. Piłsudskiego 17a w godz. 9.00-13.00.

Inicjatorem akcji krwiodawstwa jest Karol Krzyk, przewodniczący rady miasta, który organizuje wydarzenie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Miejsko Gminnym-Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku oraz Urzędem Gminy i Miasta Nowe Brzesko.

– Ciszę się, że akcje krwiodawstwa w Gminie Nowe Brzesko spotkały się z ogromną przychylnością mieszkańców. To dzięki zaangażowaniu krwiodawców możemy myśleć o kolejnych akcjach, tym samym pomagając potrzebującym – mówi Karol Krzyk, organizator. Sierpniowej akcji towarzyszyć będzie zbieranie krwi dla Andrzeja Dynura, Strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej w Przesławicach, który na początku czerwca uległ wypadkowi we własnym domu, doznając rozległych poparzeń.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra