- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Noworoczny Trening Strzelecki z Ligą Obrony Kraju w Nowym Brzesku

To może być strzał w dziesiątkę! Liga Obrony Kraju działająca w Nowym Brzesku zaprasza na pierwszy trening strzelecki, który zorganizowany zostanie już w nowym roku. Wydarzenie zaplanowano na 14 stycznia 2023 roku w godzinach 12.00-14.00 na strzelnicy sportowej w Nowym Brzesku. Sprawdź kto może wziąć w nim udział!

– W treningu na strzelnicy sportowej LOK Nowe Brzesko może uczestniczyć młodzież od 10 roku  życia, jak również dorośli. Strzelamy zgodnie z przepisami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego na odległość 10 metrów z karabinków pneumatycznych. Przy każdym stanowisku strzeleckim znajduje się instruktor strzelectwa sportowego z LOK Nowe Brzesko, który służy pomocą – mówi w rozmowie z portalem, Arkadiusz Fularski, prezes LOK-u.

Liga Obrony Kraju zachęca nie tylko do udziału w treningach i zawodach organizowanych w trakcie roku, ale także do wstąpienia w szeregi  stowarzyszenia.

– Jesteśmy Oddziałem Miejsko-Gminnym LOK Nowe Brzesko wchodzącym w ogólnopolskie struktury Ligi Obrony Kraju. Na terenie powiatu proszowickiego to jedyne Koło, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych z powiatu i okolic. Aby przystąpić do naszego Koła należy zapoznać się z obowiązującym Statutem. Po jego akceptacji konieczne jest wypełnienie deklaracji Członka LOK. Zarząd Koła na najbliższym posiedzeniu przyjmuje kandydata w szeregi LOK Nowe Brzesko, tym samym czyniąc go członkiem ogólnopolskiego stowarzyszenia patriotyczno-obronnego LOK. Przyjmujemy młodzież od 10 roku życia, zarówno dziewczęta jak i chłopców – zachęca Arkadiusz Fularski.

Oddawanie strzałów pod bacznym okiem instruktorów może dostarczyć wiele emocji, dlatego Liga Obrony Kraju zadbała o to, by nowy rok obfitował w sportowe emocje! Plan działania na 2023 rok zakłada m.in. przeprowadzenie treningów bądź zawodów strzeleckich w każdym miesiącu. Aby być na bieżąco z działaniami podejmowanymi przez Ligę Obrony Kraju Nowe Brzesko zachęcamy do śledzenia oficjalnego profilu stowarzyszenia na Facebooku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra