- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Oficjalny Fanklub Kamila Stocha w Proszowicach znów spotkał się z Mistrzem! ZDJĘCIA

Fot. Stanisław Bernacki

W miniony piątek w Dworze w Wierzbnie odbyło się coroczne spotkanie Kamila Stocha z fanami. W wydarzeniu udział wzięli także Dawid Kubacki, Stefan Hula i ich serwismen Kacper Skrobot oraz Adam Bilan związany z Eve-nemet Team i Kamilandem. Sportowcom towarzyszyli najbliżsi.

Oficjalny FanKlub Kamila Stocha w Proszowicach reprezentowało blisko sto osób, które przybyły z całej Polski. Spotkanie, w czasie którego sportowcy podsumowali miniony sezon oraz odpowiadali na pytania kibiców, poprowadzili Rafał Chmiela oraz Krzysztof Wojtusik. Swoim doświadczeniem dotyczącym działalności charytatywnej podzieliła się z kolei Ewa Bilan Stoch, a kulisy przygotowywania kombinezonów dla skoczków narciarskich zdradziła Marcelina Hula.

Miłym akcentem wydarzenia było zaplanowanie przez organizatorów niespodzianki dla Stefana Huli, który w marcu ogłosił zakończenie kariery. Sportowcowi wręczono okolicznościową statuetkę. Nie zabrakło także urodzinowego tortu dla Kamila Stocha.

Wydarzenie dofinansowane zostało przez Gminę i Miasto Proszowice, Starostwo Powiatowe w Proszowicach oraz innych darczyńców. Wśród gości nie zabrakło burmistrza Grzegorza Cichego, zastępcy burmistrza Zbigniewa Nowaka oraz przedstawiciela starostwa Włodzimierza Dońca. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra