- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Piękny finał kwesty na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków na terenie cmentarza parafialnego w Proszowicach. Zebrano ponad 25 tys. zł

Fot. Komitet Społeczny Odnowy Zabytkowych Grobowców w Proszowicach

Dokładnie 25 044,73 zł, 8,51 euro oraz 6 dolarów amerykańskich zebrano podczas zbiórki na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków na terenie cmentarza parafialnego w Proszowicach. Choć zbiórka trwa jeszcze do 4 listopada 2022 roku, to już dziś jej organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy w ostatnich dniach dołożyli swoją cegiełkę do akcji.

W zorganizowanej drugi raz kweście wzięło udział blisko sto wolontariuszy, którzy w niedzielę i wtorek kwestowali na cmentarzu parafialnym w Proszowicach.

-Dziękujemy Towarzystwu Turystki Regionalnej oraz Stowarzyszeniu Historyczno-Eksploracyjnemu Bojowe Schrony Proszowice za pomoc w organizacji kwesty a także dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Proszowicach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Proszowicach oraz Zespołu Szkół w Proszowicach za bezinteresowne zaangażowanie się w zbiórkę – napisali na FB organizatorzy akcji.

Na dziś wiadomo, że zebrali łącznie 25 044,73 zł, 8,51 euro oraz 6 dolarów amerykańskich. Ale to jeszcze nie koniec akcji. Potrwa ona bowiem do piątku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra