- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT PROSZOWICKI. Ferie w mieście nie muszą być nudne. Sprawdź, co przygotowano dla najmłodszych?

Przerwa semestralna dla dzieci z województwa małopolskiego rozpocznie się już 30 stycznia i potrwa do 12 lutego br. Ferie zimowe to zaraz po wakacjach, najbardziej wyczekiwany przez dzieci czas w ciągu roku szkolnego. Czas odpoczynku, zimowych szaleństw i oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości. Sprawdź, jakie propozycje warsztatów i półkolonii przygotowano dla dzieci w powiecie proszowickim!

Lokalna Zimowa Półkolonia z ACTIVE SWIM to propozycja na pierwszy tydzień ferii, dedykowana dzieciom w wieku 7-11 lat. Różnorodne zajęcia sportowe, ruchowe, kreatywne prowadzone będą w godz. 8.00-16.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Proszowicach. Cena półkolonii wynosi 750 zł. W cenę wliczone jest także drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Zapisy pod numerem 730 788 090 lub 510 263 540.

Warsztaty dla dzieci „Obudź swoje zmysły” to pomysł opracowany przez Pracownię Psychologiczną Psychorefleksje, której właścicielką jest Paulina Wcisło. Warsztaty będą odbywać się w drugim tygodniu ferii w godz. 10.00-14.00. Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 7-12 lat. W programie m.in.: zajęcia taneczno-ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz trening uważności i koncentracji uwagi. Koszt warsztatów wynosi 400 zł. Zapisy pod numerem 723 583 750.

Zimowe warsztaty dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Koniuszy poprowadzi Elżbieta Pierwoła z ELO KIDS. Zajęcia zaplanowano na drugi tydzień ferii, dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie czterogodzinnych warsztatów przewidziano warsztaty: teatralne, graffiti, plastyczne, kulinarne, czy taneczne. W cenie warsztatów, która wynosi 400 zł organizatorzy zapewniają: ubezpieczenie NNW, napoje i suchy prowiant, ciepły posiłek. Zapisy pod numerem 888 806 650 lub 604 591 209.

Propozycje warsztatów na ferie w najbliższym czasie ma przedstawić także Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach. Zachęcamy do śledzenia profilu na Facebooku instytucji, a także naszego portalu. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra