- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Będzie koncert i konkurs plastyczno-poetycki. Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie

Pod koniec kwietnia Proszowickie Centrum Kultury otrzymało pozytywną opinię projektu złożonego w ramach Programu Dotacyjnego Biura „Niepodległa” – „Symbole Narodowe RP”. Dziś oficjalnie rozpoczęła się realizacja zadań przewidzianych w projekcie „Polskie symbole narodowe”.

Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie konkursu plastyczno-poetyckiego, skierowanego do dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz ze szkół powiatu proszowickiego, który potrwa od 28 sierpnia do 18 września.

Drugim etapem zadania, wieńczącym cały projekt będzie koncert zespołu REDLIN, który wystąpi na scenie widowiskowej proszowickiego Centrum Kultury w dniu 23 września o godz. 18.00.

Ogromnie cieszymy się, że nasze starania na etapie opracowywania wniosku zostały docenione przez komisję konkursową. Jednocześnie mamy ogromną nadzieję, że realizowany przez nas projekt zostanie przychylnie odebrany przez mieszkańców powiatu proszowickiego. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do składania prac konkursowych, a wszystkich pozostałych do uczestnictwa w koncercie i wystawie – mówi Małgorzata Płyś, Dyrektor Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach.

Otrzymane dofinansowanie to ogromne wyróżnienie dla Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach, które uplasowało się na 58 miejscu w rankingu wyników ogłoszonych przez Biuro „Niepodległa”. Łącznie dofinansowanie otrzymało jedynie 128 wnioskodawców, spośród 382 wniosków.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra