- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Blisko 200 wolontariuszy będzie kwestować na rzecz WOŚP – wśród nich 16-letnia Maja

To będzie finał dla wszystkich – małych i dużych. Już jutro zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a razem z nią prawie 200 młodych ludzi, którzy zostali wolontariuszami 253. Sztabu WOŚP w Proszowicach. Zbiórki pieniędzy podejmie się również szesnastoletnia Maja, która zagra dla Orkiestry po raz drugi.

Uczniowie szkół podstawowych i średnich kwestować będą od niedzielnego poranka na terenie całego powiatu proszowickiego. Każdy z wolontariuszy posiadać będzie identyfikator, zabezpieczoną puszkę oraz czerwone serduszka, które podaruje osobom wspierającym akcję.

Miejscem dowodzenia sztabu będzie sala widowiskowa proszowickiego Centrum Kultury, na której rozegrają się najważniejsze wydarzenia 31. Finału.

Wśród nich: występy przedszkolaków oraz uczniów; występy taneczne uczestników zajęć w CKiW; spektakl „Zatańczyć z Volt-em Disnejem” w wykonaniu tancerzy Formacji Tanecznej KOLORY oraz grupy teatralnej AKTONAUCI; licytacje gadżetów WOŚP, voucherów, bonów, przedmiotów przekazanych od sponsorów oraz loteria fantowa przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Proszowicach. Rozliczenia puszek wolontariuszy odbywać się będą w sali taneczno-konferencyjnej, poziom 1.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra