- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Finał Święta Gminy i Miasta. Co się działo w niedzielę? [ZDJĘCIA]

W niedzielny wieczór dobiegły końca Dni Proszowic 2024, które w tym roku zorganizowane zostały po raz 30. przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach oraz Gminę i Miasto Proszowice. Tradycyjnie, podczas drugiego dnia świętowania, nie zabrakło artystycznych wystąpień dzieci i młodzieży oraz muzycznych gwiazd.

Jako pierwsi na scenie miejskiego amfiteatru wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 Proszowicach. Tuż po nich swój artystyczny program zaprezentowali przedszkolaki z Nowego Brzeska oraz wychowankowie Samorządowego Przedszkola nr 1 i nr 2 w Proszowicach. Z gościnnym występem pojawiła się również grupa N.B. DANCE z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku. Na scenie nie mogło zabraknąć także uczestników zajęć odbywających się w proszowickim Centrum Kultury.

Z tanecznymi układami wystąpiła Formacja Taneczna KOLORY oraz ZUMBA JUNIOR. Młodzi adepci sceny ustąpili miejsca artystom z Centrum Uśmiechu, którzy przygotowali koncert dedykowany najmłodszym. Specjalnie dla nich z programem Zdrowo i Sportowo wystąpili: Pomidor, Groszek i Marchewka.

Cykl wieczornych koncertów zapoczątkował zespół Reggaeside, grający muzykę reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Kulminacyjnym punktem tegorocznych dni miasta był występ gwiazdy wieczoru.

Tuż po godzinie 21.00 na scenie pojawił się zespół InoRos, który wykonał dla proszowickiej publiczności swoje największe przeboje. Kilkanaście minut później u ich boku pojawił się Liber. Wspólnie porwali proszowicką publiczność do wspólnej zabawy.

Oddanie przez Wicemiss Nastolatek Województwa Małopolskiego klucza do bram miasta zwiastowało zakończenie Dni Proszowic 2024, które ze sceny oficjalnie ogłosili Małgorzata Płyś, dyrektor Centrum Kultury w Proszowicach oraz Grzegorz Cichy, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra