- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Już w niedzielę Proszowicki Kiermasz Wielkanocny PROGRAM

Będzie coś dla ciała, coś dla oka – czyli kulinarne przysmaki i wypieki, a także stroiki i świąteczne dekoracje. W niedzielę na Rynku w Proszowicach zaplanowano Proszowicki Kiermasz Wielkanocny.

Do Świąt Wielkiej Nocy pozostały już niespełna trzy tygodnie. Z tej okazji, na niedzielę 26 marca br. zaplanowano Proszowicki Kiermasz Wielkanocny, którego organizatorami są Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice oraz  Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach. Wydarzenie odbędzie się na proszowickim Rynku w godz. od 9.00 do 14.00.

Wielkanocny Kiermasz to idealna okazja, by wieloma zmysłami doświadczyć klimatu nadchodzących świąt. Stoiska przygotowane podczas tegorocznego kiermaszu m.in. przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Proszowice, Szkołę Podstawową Nr 2 w Proszowicach, Dzienny Dom Seniora+ w Proszowicach i Środowiskowy Dom Samopomocy  z całą pewnością nasycą nie tylko nasze podniebienia, ale także oczy. Podczas wydarzenia każdy będzie miał możliwość nabycia: przysmaków kulinarnych, ciast i wypieków, miodu, stroików oraz dekoracji świątecznych, a także palm.

Dodatkową atrakcją tegorocznego kiermaszu będą rodzinne warsztaty robienia palm wielkanocnych, które odbędą się w proszowickim Centrum Kultury o godz. 10.00 i 12.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 12 386 19 24 lub 728 454 879.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra