- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Motoryzacyjny event pełen dobrej zabawy, pozytywnej energii i otwartych serc! [ZDJĘCIA]

Znów to zrobili! Fani motoryzacji i pomagania innym, po raz kolejny udowodnili, że dzielenie się swoją pasją może przynieść piękne efekty, wspierać rozwój zainteresowań młodych ludzi i życiowe walki małych wojowników. W niedzielne popołudnie na Amfiteatrze Miejskim w Proszowicach odbyło się wydarzenie WELCOME SUMMER zorganizowane przez Stowarzyszenie Ride&Fun.

Rozpoczęcie lata w motoryzacyjnym stylu przyciągnęło całe rodziny. Na najmłodszych czekał dmuchaniec i animacje, a dorośli mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej. Szczególnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży cieszył się mini tor wyścigowy, wyznaczony pod naukę podstaw driftingu, w której udział wzięli uprzednio zapisani zawodnicy. Nabyte w ciągu blisko trzech godzin umiejętności, uczestnicy mogli wykorzystać podczas Mini Cart Racing Cup.  Zarówno treningi, jak i turniej rozegrany został dzięki Drift Arena Bochnia. Najlepsi z najlepszych otrzymali puchary w formie prawdziwych tłoków z silnika oraz nagrody rzeczowe, podobnie jak każdy z uczestników.

— Końcowa tabela wyników wyłoniła trzech najlepszych zawodników, ale niezależnie od nich, każdy kto wziął udział w naszym turnieju, może czuć się wygranym — zapewnia Andrzej Zgała, członek Stowarzyszenia Ride&Fun oraz założyciel grupy Git Familia Drift. — Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjętą walkę i sportową rywalizację. Dostarczyliście nam wiele radości, a patrząc na postępy Waszej pracy treningowej, możemy być pewni, że wśród Was byli nasi następcy, którzy w przyszłości powiększą grono naszej motoryzacyjnej rodziny — dodaje.

Tym razem przyjaciele z Grupy Git Familia Drift, mimo ogromnych nadziei uczestników eventu, nie zasiedli za kierownicami swoich aut. Czynili to jednak odwiedzający proszowicki amfiteatr. Chętnych, by zasiąść na fotelu kierowcy identycznie zmodyfikowanych aut i wykonać pamiątkowe zdjęcie nie brakowało.

Stałym punktem inicjatyw podejmowanych przez Stowarzyszenie Ride&Fun oraz grupę Git Familia Drift są akcje charytatywne. Nie inaczej było podczas WELCOME SUMMER. Do puszek wolontariuszy i uroczych maskotek trafiały datki od prywatnych darczyńców oraz pieniądze za zlicytowane przedmioty, czyli bon na lot helikopterem, bluzę sygnowaną logiem stowarzyszenia, rękawice bokserskie z autografem oraz karnet na siłownię. Na rzecz rocznego Gabrysia, który każdego dnia toczy walkę o swoje zdrowie i życie zebrano ponad 3,5 tys. zł. 

— Chciałbym bardzo serdecznie podziękować całej ekipie Ride&Fun oraz chłopakom z Git Familia Drift, którzy również działają w stowarzyszeniu, za zaangażowanie i ogrom pracy, jaką włożyli w przygotowanie niedzielnego wydarzenia. Słowa uznania kieruję także w stronę Pana Burmistrza Grzegorza Cichego za dofinansowanie naszej inicjatywy, Pani Dyrektor Centrum Kultury Małgorzaty Płyś za udostępnienie placu amfiteatru, a także wszystkim sponsorom i uczestnikom, którzy tego dnia udowodnili, że ludzi o dobrych sercach nie brakuje. Dziękuję również firmie Prostars Pani Sylwii Jęczmionek, firmie Dmuchańcowe szaleństwo Pana Kamila Kłody, dzieciom za ogromne zainteresowanie i wspólną zabawę oraz redakcji Proszowice z bliska za każde miłe słowo i promocję naszej działalności — mówi Janusz Karczewski, prezes Stowarzyszenia Ride&Fun.

O oprawę muzyczną WELCOME SUMMER zadbał Hubert Grela, znany szerszej publiczności jako DJ Hubi. Partnerami wydarzenia byli: Gemma Motul, Git Familia Drift, Kuźnia Smaków Biernat, agencja reklamowa Design Graff, Prostars Sylwia Jęczmionek, Gmina i Miasto Proszowice.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra