- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź, co przygotowano! PROGRAM

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się coroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Do gry Jurka Owsiaka, po raz kolejny dołącza się także Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach, będące 253. Sztabem WOŚP.

To będzie niezapomniany dzień! Po dwóch latach przerwy sala widowiskowa proszowickiego Centrum Kultury znów będzie mogła zgromadzić setki osób, które wspólnie zagrają w szczytnym celu. Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by emocji nie zabrakło do samego wieczora.

Od rana w całym powiecie proszowickim kwestować będzie blisko dwustu wolontariuszy. Ich znakiem rozpoznawczym będą nie tylko czerwone serduszka, ale przede wszystkim identyfikator i zabezpieczona banderolami puszka. Z kolei popołudnie upłynie nam pod znakiem artystycznych występów w Centrum Kultury w Proszowicach oraz licytacji, które jak pokazuje historia, z całą pewnością dostarczą nam sporych wrażeń. 

Na scenie widowiskowej wystąpią: wychowankowie Samorządowego Przedszkola nr 1 i 2 w Proszowicach, a także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Proszowicach. Nie zabraknie również występów uczestników zajęć artystycznych odbywających się w proszowickim Centrum Kultury. Swoje pokazy przygotowali: grupa baletowa MOTYL, grupa DANCE KIDS, Klub Tańca Towarzyskiego, Formacja Taneczna KOLORY, grupa teatralna AKTONAUCI, ZUMBA KIDS i JUNIOR oraz grupa wokalna.

Wśród przedmiotów tegorocznej licytacji znajdą się m.in.: gadżety WOŚP ufundowane przez Radę Miejską Proszowice, gadżety ufundowane przez Fanklub Kamila Stocha w Proszowicach, złote serduszko ufundowane przez Pracownię Złotniczą KAMEA, rękodzieło artystyczne, bon na lekcje pływania od Active Swim, czy talon do FOTO NOWAK Studio Nowe Brzesko/Proszowice. 

Podczas wydarzenia odbędzie się również loteria fantowa przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Proszowicach. Co ważne, każdy zakupiony los jest pełny i bierze udział w losowaniu nagród przekazanych od sponsorów. 

Podczas jubileuszowego, 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 253. Sztab rozliczony został na kwotę 90 685.82 zł. Jeśli dodamy do tego internetową licytacje słynnego złotego serduszka, możemy z dumą przyznać, że proszowicka społeczność zasiliła konto WOŚP na kwotę ponad 100.000 zł! Pozostaje liczyć na to, że w tym roku padnie kolejny rekord.

O nowych sponsorach oraz przedmiotach przekazanych na licytacje, Centrum Kultury w Proszowicach będzie informować na bieżąco za pośrednictwem profilu instytucji na Facebooku.

Widzimy się już 29 stycznia! Siema!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra