- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Występy dzieci i młodzieży, warsztaty ekologiczne, akcja drzewko za surowce wtórne. Za Nami pełen atrakcji EKO Festyn Rodzinny ZDJĘCIA

Fot. patrycja Grzyb

EKO Festyn Rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Mamy i Dziecka, stał się idealną okazją do spędzenia wspólnego czasu oraz zadbania o zdrowie i środowisko. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00 w niedzielę na Miejskim Amfiteatrze w Proszowicach.

Tradycyjnie, podczas festynu swoje taneczno-artystyczne umiejętności zaprezentowali wychowankowie proszowickich przedszkoli i szkół oraz uczestnicy zajęć odbywających się w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach. W harmonogramie wydarzenia nie zabrakło różnorodnych atrakcji dla dzieci. Mogły one wziąć udział w grze terenowej, warsztatach przyrodniczo-ekologicznych oraz animacjach z bajkowymi bohaterami.

Przygotowano dla nich także dmuchańce, malowanie twarzy oraz smaczne przekąski. Ogromnym zainteresowaniem dorosłych cieszyła się z kolei akcja drzewko za surowce wtórne, badania medyczne, konsultacje dotyczące dofinansowania termoizolacji budynków oraz akcja otwarta szafa i kącik wymiany książek.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra