- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Występy najmłodszych, animacje i dmuchańce, czyli Festyn Rodzinny RAZEM OFF-LINE [DUŻO ZDJĘĆ] 

Niedzielny Festyn RAZEM OFF-LINE stał się idealną okazją do spędzenia aktywnego czasu w rodzinnej atmosferze, z dala od wszechobecnych mediów i Internetu. Słoneczna pogoda sprzyjała radosnemu świętowaniu, dlatego proszowicki amfiteatr wypełnił się setkami roześmianych dzieci, którym towarzyszyli rodzice.

Pierwsza część wydarzenia należała do młodych artystów. Jako pierwsi, swoje taneczno-wokalne umiejętności zaprezentowali wychowankowie Samorządowego Przedszkola nr 2 i nr 1 w Proszowicach. Swoje występy przygotowała również grupa baletowa MOTYL i ZUMBA JUNIOR z proszowickiego Centrum Kultury oraz ZUMBA KIDS z Przedszkola w Biórkowie Wielkim.

Po zakończonej częściej artystycznej najmłodsi rozpoczęli wspólną zabawę z ELO KIDS. Nie zabrakło ruchu, pozytywnej energii i bajkowych postaci, które przykuły szczególną uwagę dzieci. Przygotowano dla nich również pokazy sprzętu Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach, malowanie tatuaży, darmowe dmuchańce, ściankę wspinaczkową i lody. 

Swoje stoisko przygotowała również Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Proszowicach, która promowała karmienie piersią oraz temat walki z rakiem. Niecodzienną atrakcją była możliwość skorzystania z narkogogli i alkogogli, dzięki którym chętni mogli zobaczyć, jak świat widziany jest oczyma osoby, która spożyła alkohol lub narkotyki. Z kolei dzięki przedstawicielkom z Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej Adriana Karasiewicza, rodzice mogli wykonać u dzieci bezpłatne przesiewowe badania postawy ciała.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra