- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego ruszy modernizacja w ZS w Piotrkowicach Małych. Dziś podpisano umowę z wykonawcą ZDJĘCIA

Fot. małgorzata Więcek-cebula

Blisko 3 mln złotych pochłonie modernizacja ZS w Piotrkowicach Małych. Dziś w sali konferencyjnej tej placówki podpisano umowę z wykonawcą. Prace, które ruszą zaraz po zakończeniu roku szkolnego potrwają 10 miesięcy. Szkoła zmieni się nie do poznania!

– Inwestycja obejmie między innymi remont dachu, zmieni się także wygląd korytarzy (nowe posadzki) oraz drzwi w szkole (każda pracownia będzie miała okienko w drzwiach i nowy zamek) pojawi się także nowe oświetlenie – wylicza Jarosław Okrajek dyrektor Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych.

W ramach inwestycji zostanie odnowiona sala gimnastyczna oraz szkolne łazienki. Najintensywniejsze prace będą realizowane podczas wakacji. Pozostałe już w ciągu roku szkolnego.

W dzisiejszym podpisaniu umowy wzięli udział: Krystian Hytroś starosta Powiatu Proszowickiego, Elżbieta Grela wicestarosta Powiatu Proszowickiego, Izabella Moliszewska skarbnik Powiatu Proszowickiego, Jarosław Okrajek dyrektor Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych oraz Krzysztof Stoliński właściciel firmy, która będzie realizowała inwestycję.

Nie brakło także członków zarządu powiatu i radnych.

W Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych uczy się 18 oddziałów i trzy oddziały kwalifikacyjnego kursu zawodowego. W sumie to 450 uczniów dziennych i 100 zaocznych.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra