- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Weź udział w XI Nowobrzeskiej Akcji Krwiodawstwa!

 „Łączy nas krew, która ratuje życie” to hasło przewodnie XI Akcji Krwiodawstwa zaplanowanej na niedzielę 19 maja w Nowym Brzesku. Krew będzie można oddać w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku, ul. Piłsudskiego 17a w godz. 9.00-13.00.

Inicjatorem akcji krwiodawstwa jest Karol Krzyk, przewodniczący miasta, który organizuje wydarzenie we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Miejsko Gminnym-Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku oraz Urzędem Gminy i Miasta Nowe Brzesko.

– Za nami piękny jubileusz! Podczas dziesięciu akcji krwiodawstwa udało nam się zebrać ponad 120 litrów krwi! Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku i jednocześnie zapraszam, do udziału w niedzielnej akcji krwiodawstwa. Myślę, że kolejne jubileusze wciąż są jeszcze przed nami  – mówi Karol Krzyk, organizator.

XI Akcji Krwiodawstwa w Nowym Brzesku towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny z Jaksic, która zmaga się z odbudową domu po pożarze, jaki wybuchł na początku marca tego roku. Dla potrzebujących naszej krwi liczy się każda kropla, dla nich ważna jest każda złotówka. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra