- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

PROSZOWICE. Centrum Kultury zaprasza na spektakl taneczny „RETRO” 

Już w najbliższy piątek, 24 maja w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach wystawiony zostanie spektakl taneczny „RETRO” inspirowany największymi światowymi musicalami, takimi jak: CHICAGO, GREASE, SINGIN IN THE RAIN i DIRTY DANCING. Na scenie widowiskowej wystąpią tancerze Formacji Tanecznej KOLORY oraz Grupa Teatralna AKTONAUCI, którzy swoje taneczno-artystyczne umiejętności zdobywają podczas zajęć w proszowickim Centrum Kultury. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00. 

Spektakl taneczny to coroczny autorski projekt realizowany na zakończenie zajęć tanecznych i teatralnych odbywających się w domu kultury. Scenariusz do spektaklu opracowała Katarzyna Duch, która odpowiedzialna jest również za reżyserię, z kolei autorkami choreografii są Katarzyna Zydroń oraz Sara Gawłowska.

Spektakl taneczny „RETRO” to nie tylko piękne widowisko, ale także wyjątkowa lekcja życia, dzięki której widzowie dowiedzą się: czy koleżeńska sprzeczka o lizaka może okazać się przyczyną zakończenia pięknej przyjaźni, czy starsi mogą uczyć się od młodszych i czy przeszłość, mimo że czasem bolesna, daje nam wybór, aby wyciągnąć z niej wnioski.

Wstęp na wydarzenie wolny.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra