- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

PROSZOWICE. Dzieci na scenie, animacje, tematyczne namioty i pyszne przekąski, czyli Festyn Rodzinny Przedszkola nr 2 – DUŻO ZDJĘĆ

Fot. Patrycja Grzyb

W sobotnie przedpołudnie w amfiteatrze w Proszowicach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez dyrekcję oraz pracowników Przedszkola nr 2 w Proszowicach. Wydarzenie było idealną okazją do spędzenia czasu w radosnym nastroju, wspólnej zabawy oraz integracji.

– Organizacja dzisiejszej uroczystości była jednym z najważniejszych działań zaplanowanych przez nasze przedszkole w tym roku szkolnym.  Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się je zrealizować – mówiła Magdalena Świątek, dyrektor przedszkola witając gości festynu.

Podczas wydarzenia przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Tuż po części oficjalnej, na najmłodszych czekały liczne atrakcje.

Były animacje z ELO KIDS, dmuchańce, tematyczne namioty, w których mogli wykonać brokatowe tatuaże czy udekorować słodkości.

Festyn zorganizowany został dzięki wsparciu rodziców, przyjaciół, prywatnych firm i instytucji. W wydarzeniu uczestniczyli również Grzegorz Cichy, burmistrz GiM Proszowice oraz Zbigniew Nowak, zastępca burmistrza.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra