- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PROSZOWICE. Oficjalny Fanklub Kamila Stocha z Proszowic solidarny z Dawidem Kubackim i jego rodziną

Oficjalny Fanklub Kamila Stocha z Proszowic

Kilkanaście dni temu cały świat skoków narciarskich obiegła wiadomość, że Dawid Kubacki z przyczyn osobistych kończy sezon 2022/23. Niedługo po tym za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał fanom powód podjętej przez siebie decyzji. – Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie – czytamy na instagramowym profilu Dawida Kubackiego. Słowa wsparcia zaczęły napływać z całego świata. Wobec zaistniałej sytuacji bierni nie pozostali również członkowie Oficjalnego Fanklubu Kamila Stocha z Proszowic.

– Chciałbym wyrazić swoją solidarność z całym światem sportowym, w związku z bardzo niepokojącą informacją, jaką oznajmił w mediach społecznościowych nasz kolega, znakomity skoczek, obecny lider polskiej kadry narciarskiej Dawid Kubacki. Dawid, jesteśmy razem z Tobą i Twoją rodziną. Trzymamy kciuki za Martę. Wiemy, że pokona tę chorobę – zadeklarował Rafał Chmiela w rozmowie z portalem proszowicezbliska.pl.

Nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia Marty Kubackiej napawają optymizmem.

– Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie (…) Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp – czytamy we wpisie sportowca.

Niezwykle ważny gest solidarności wobec swojego kolegi i jego żony wykazali polscy skoczkowie, którzy w konkursie drużynowym w Lahti wywalczyli trzecie miejsce. Brązowy medal zadedykowali Dawidowi i Marcie.

Karierę sportowca wypełniają nieustanne rywalizacje o jak najlepsze lokaty. Podczas lotów narciarskich w słoweńskiej Planicy na belce nie zasiądzie Dawid Kubacki, który aktualnie toczy najważniejszą walkę w życiu prywatnym. Wszystkim kibicom pozostaje trzymać kciuki, by była ona wygrana, a reszta polskiej kadry mogła osiągnąć, jak najlepsze wyniki na koniec sezonu. Pod skocznią w Planicy nie zabraknie oczywiście wiernych kibiców Oficjalnego Fanklubu Kamila Stocha z Proszowic.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra