- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Przywitaj wakacje z Ride&Fun! WELCOME SUMMER już w 23 czerwca w Proszowicach!

Jeśli nie macie jeszcze planów na pierwszą niedzielę wakacji, koniecznie odwiedźcie proszowicki amfiteatr, na którym odbędzie się WELCOME SUMMER, czyli rozpoczęcie wakacji w motoryzacyjnym stylu razem ze Stowarzyszeniem Ride&Fun. Wydarzenie, które zaplanowano na 23 czerwca, potrwa w godz. 12.00-16.00.

Czerwcowy event dedykujemy dzieciom i młodzieży. Pierwszy weekend wakacji to idealny czas, aby spędzić go aktywnie i pożytecznie. Takie właśnie będzie nasze wydarzenie, pełne dobrej zabawy, nauki driftu, zdrowej sportowej rywalizacji zapowiada Janusz Karczewski, jeden z organizatorów. Nieoceniona jest dla nas współpraca z Drift Arena Bochnia, dzięki niej młodzi maniacy motoryzacji zyskają niebywałą możliwość, aby nauczyć się driftingu, a następnie wziąć udział w Mini Cart Racing Cup, czyli turnieju z atrakcyjnymi nagrodami dodaje.

Rywalizacja odbywać się będzie z podziałem na kategorie wiekowe, których ilość uzależniona będzie od liczby chętnych. Dlatego, aby wziąć udział w turnieju, należy dokonać zgłoszenia, poprzez wysłanie imienia i nazwiska zawodnika oraz daty urodzenia pod numer telefonu 667 476 333.

W programie wydarzenia nie zabraknie również strefy motoryzacyjnej oraz gastronomicznej, a o oprawę muzyczną zadba DJ Hubi, czyli Hubert Grela. Organizatorzy zadbali także o atrakcje dla najmłodszych. Z całą pewnością jedną z nich będzie darmowy dmuchaniec, który dostarczy im mnóstwa zabawy i radości. Oprócz tego przygotowano dla nich animacje, które poprowadzi Sylwia Jęczmionek.

Na uczestników WELCOME SUMMER czekać będą również niezawodni chłopacy z Grupy Git Familia Drift, którzy wspierają poczynania stowarzyszenia od początku jego działalności.

Tym razem chcemy, aby to najmłodsi poczuli na własnej skórze, jak wielką radość może nieść ze sobą drift, który my uczyniliśmy naszą pasją. Jego namiastkę dzieci i młodzież będą mogli poznać dzięki specjalnym elektrycznym gokartom mówi Andrzej Zgała, założyciel GF i członek Stowarzyszenia Ride&Fun. Zwykło się mówić, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Mam ogromną nadzieję, że wśród tych młodych „drifterów”, podejmujących rywalizację na proszowickim amfiteatrze, znajdą się nasi następcy, którzy będą rozwijać swoje umiejętności, aby poprzez pasję do motoryzacji pomagać innym — dodaje.

Partnerami wydarzania są: Gemma Motul, Git Familia Drift, Kuźnia Smaków Biernat oraz agencja reklamowa Design Graff.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Góra